Policjant po służbie zatrzymał kompletnie pijanego kierowcę

Policjant po służbie zatrzymał kompletnie pijanego kierowcę

Nietypowe zachowanie kierowcy Opla wzbudziło czujność mł. asp. Jacka Uklei. Funkcjonariusz wracał do domu z Komisariatu Policji w Starym Sączu, gdzie pełni służbę. Widząc dziwnie poruszający się pojazd, postanowił działać i jak się okazało – słusznie.

W niedzielę około godziny 19, kiedy funkcjonariusz wracał po służbie do domu, w miejscowości Zalesie w powiecie limanowskim zauważył opla, którego kierowca nie utrzymywał stałej prędkości oraz zjeżdżał na przeciwległy pas ruchu, stwarzając tym samym zagrożenie dla innych kierujących i pieszych. Mł. asp. Jacek Ukleja wspólnie z krewnym, który podróżował w samochodzie tuż za nim, zatrzymali Opla Astrę – relacjonują policjanci z KMP w Nowym Sączu.

Być może dzięki funkcjonariuszowi nie doszło do tragedii. Zatrzymany kierowca mówił bełkotliwie i czuć było od niego silną woń alkoholu. Mł. asp. Ukleja wyjął kluczyki ze stacyjki Opla, zabezpieczył dokumenty pijanego mężczyzny i wezwał policję. 28-latek został przebadany i jak się okazało, miał w organizmie ponad 3,5 promila alkoholu.

fot. ilustr. KMP w Nowym Sączu

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Nowel

Kiedy zobaczysz ten film na pewno zagłosujesz na Ewę Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

GENIALNI LOKALNI GLOBALNI

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.