Wielkie narodziny w Medikorze. Na świat przyszło tam 10 000 dziecko

Wielkie narodziny w Medikorze. Na świat przyszło tam 10 000 dziecko

Leoś, 10 000 pacjent Szpitala Położniczo-Ginekologicznego MEDIKOR, przyszedł na świat we wtorek, 14 maja o godzinie 14:00. Dziś dyrektor Roman Bański wraz z zespołem medycznym pogratulował szczęśliwym rodzicom i wręczył im wyprawkę.

Synek Karoliny i Arkadiusza był pod opieką ordynator lek. med. Marty Sudoł zarówno w brzuchu mamy, jak i podczas narodzin. Leon to drugie dziecko pani Karoliny, które przyszło na świat w Medikorze. Poprzedni poród przeszła tam dwa lata wcześniej i tak jak ostatni, odbył się w sposób naturalny.

Prezenty dla chłopca i jego rodziców przekazali także sponsorzy: Małgorzata Chudy Photograhy, firma Memola – sensoryczną kołyskę, Chicco – akcesoria dla dzieci.

– 10 000 pacjent po około 4,5 roku działalności naszego szpitala jest dużym zaskoczeniem, ponieważ nie spodziewaliśmy się tak licznych porodów w tak krótkim czasie – mówi Roman Bański, Dyrektor Szpitala i Opieki Ambulatoryjnej MEDIKOR. – Bardzo cieszymy się, że pacjenci obdarzają nas dużym zaufaniem i cenią naszą pracę. Oczywiście dziękujemy również całemu personelowi, bez którego ten sukces nie mógłby istnieć 

Placówka przy ul. Rzemieślniczej 5 została otwarta 1 grudnia 2014 roku. Świadczy opiekę położniczą dla kobiet oraz neonatologiczną dla noworodków. Jesienią 2017 roku dołączyła do elitarnego grona szpitali Akredytowanych przez Ministra Zdrowia. Opiekę w Medikorze świadczy zespół lekarzy, położnych, pielęgniarek i konsultantów takich jak psychologowie, doradcy laktacyjni oraz specjaliści z wielu innych dziedzin.

fot. MEDIKOR