Wiedziałam, że kiedyś napiszę swoją własną powieść

Wiedziałam, że kiedyś napiszę swoją własną powieść

„Świetnie się bawię w Twoich snach”, „Kwietniowe deszcze, słońce sierpniowe”, czy też „Długie beskidzkie noce” to tytuły powieści obyczajowych autorstwa starosądeckiej pisarki Izabeli Skrzypiec-Dagnan. O swojej pasji do literatury młoda pisarka opowiada Czytelnikom DTS. 

Jej ostatnie miesiące obfitowały w wiele spotkań z czytelnikami. Swoją literacką twórczość Izabela Skrzypiec-Dagnan prezentowała w bibliotekach w Ochotnicy Dolnej, Chełmcu, Piwnicznej-Zdroju, Limanowej oraz w Barcicach. W zeszłym roku po raz pierwszy brała także udział w Nocy Bibliotek spotkała się z czytelnikami Sądeckiej Biblioteki Publicznej i promowała swoją ostatnią książkę Długie beskidzkie noce”.

– Bardzo cenię sobie takie spotkania na żywo, wymianę myśli i wrażeń, uśmiechy, bezpośredni kontakt. Po takim spotkaniu zawsze czuję przypływ energii, bo czuję, że moje pisanie ma sens – mówi Izabela Skrzypiec-Dagnan.

W jej życiu nie było jakiegoś przełomowego momentu, który sprawił, że zainteresowała się literaturą.Odkąd pamiętam, ciągnęło mnie w stronę literatury, słowa pisanego. Dorastałam w otoczeniu książek, bo moja mama lubiła czytać i to naturalnie przeszło na jej córki. Już w pierwszych latach szkolnych (…)

Cały tekst przeczytasz bezpłatnie w najnowszym DTS:

Share on twitter
Share on facebook