Weź udział w wydarzeniu związanym z Bitcoinem w Nowym Sączu i wygraj portfel sprzętowy Trezor!

Weź udział w wydarzeniu związanym z Bitcoinem w Nowym Sączu i wygraj portfel sprzętowy Trezor!

Kantor Kryptowalut Quark, w Nowym Sączu, o którym pisaliśmy w minionym tygodniu w tekście: Bitcoin w Nowym Sączu  zaprasza na wydarzenie „Bitcoin. Fakty i Mity”.

Krzysztof Bochenek, twórca projektu, jak można wyczytać w przytoczonym artykule, ma ambitne plany dotyczące rozwoju zainteresowania technologią blockchain w naszym regionie. Przygoda tego nowosądeckiego biznesu dopiero się rozpoczyna, a w najbliższy wtorek, 20 czerwca, o godzinie 19:00 w Hotelu Beskid w Nowym Sączu planowane jest oficjalne otwarcie.

Po godzinnych prelekcjach organizatorzy zaplanowali networking. W luźnej atmosferze będzie moźna porozmawiać z osobami pracującymi w tej branży od lat, jak i chcącymi dopiero zdobywać wiedzę i kontakty.

Kto może pojawić się na tym wydarzeniu?
Na to darmowe wydarzenie zaproszona jest każda osoba chcąca poszerzać swoje horyzonty. Służy ono promocji wiedzy i dobrych praktyk oraz wymianie poglądów. Osoby chcące poznać zagadnienia związane z kryptowalutami będą miały świetną okazję do rozwiania wątpliwości i zgłębienia wiedzy podanej przez fachowców.

Mój plan na kolejne lata to zbudowanie u nas w regionie społeczności kryptowalutowej. Zrobię to zrzeszając zainteresowanych internetowo i organizując cykliczne spotkania online oraz na żywo. Już teraz w każdą pierwszą sobotę miesiąca można odwiedzić mój kantor w godzinach pracy na luźne rozmowy na temat krypto. Dodatkowo startuję z grupą “Kryptowaluty Nowy Sącz” na facebooku i już teraz zapraszam do dołączenia – mówi Krzysztof Bochenek.

Link do grupy

Podczas wydarzenia przewidziane są następujące wykłady:

  • Stanisław Wołoch, Prezes sieci stacjonarnych kantorów Bitcoin Quark: „Fakty i mity na temat technologii Bitcoin”.
  • Krzysztof Bochenek, Prezes projektu Adshares i założyciel oddziału Quark w Nowym Sączu: „Jak założyć bezpieczny portfel kryptowalutowy”.

Po wykładach odbędzie się losowanie wśród publiczności pięciu portfeli sprzętowych Trezor. Na koniec odbędzie się wspomniana część mniej oficjalna, podczas której będzie można bliżej poznać twórcę projektu.

Serdecznie zapraszamy!
Zapisy dostępne są na stronie www.nowysacz.quark.house