Wesprzyj choć złotówką VIII Piknik Naukowy i wygraj tablet

Wielkimi krokami zbliża się jedno z najważniejszych corocznych wydarzeń w Zespole Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym Sączu. Piknik Naukowy, bo o nim mowa, to międzyszkolny konkurs techniczny, który stwarza młodym ludziom szansę na sukces. Najbliższa edycja jest na swój sposób wyjątkowa, bo poprzedza ją organizowana po raz pierwszy zbiórka pieniędzy. Każdy może wesprzeć zapalonych wynalazców, a przy tym mieć szansę na zdobycie cennej nagrody. 

wsb3

- Jestem odpowiedzialny za realizację techniczną tej zbiórki. Stworzyłem stronę internetową ze zintegrowaną platformą PayU, na której można wpłacać pieniądze. Zbiórka w przypadku zebrania min. 2000 zł zakończy się losowaniem zwycięzcy, który otrzyma wybrany przez siebie wcześniej tablet - wyjaśnia Dawid Liberda, uczeń ,,Elektryka", a zarazem jeden z młodych wynalazców.

Każda osoba, która wpłaci jakąkolwiek kwotę poprzez specjalną platformę (wystarczy nawet 1 zł) weźmie udział w losowaniu. Nagrodą główną jest tablet wybrany spośród modeli: iPad 9.7, Samsung Galaxy Tab A, Lenovo Yoga Tab3 Plus oraz Huawei MediaPad M5. Najdroższy z nich kosztuje 1600 zł.

Pieniądze ze zbiórki zostaną przeznaczone na organizację Pikniku i nagrody dla zwycięzców konkursu technicznego. Gdyby jednak przed najbliższą edycją nie udało się osiągnąć minimalnej kwoty, zbiórka zostanie przedłużona, a zebrane środki pomogą w realizacji następnego wydarzenia.

Organizatorem zbiórki i VIII Pikniku Naukowego, który odbędzie się 14 lutego w świetlicy szkolnej jest Stowarzyszenie Sadecki Elektryk.

Wpłacić pieniądze, wspomóc organizację Pikniku, a zarazem wziąć udział w losowaniu tabletu, można poprzez platformę piknik.zsem.edu.pl Przyda się każda złotówka!

Na stronie znajduje się też więcej informacji na temat samego Pikniku Naukowego oraz zwycięskich projektów z poprzednich edycji.

fot. printscreen filmu zamieszczonego na piknik.zsem.edu.pl

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.