Sandecja podpisuje kontrakt z wychowankiem. „Pierwszy z serii”

Oficjalna strona Sandecji Nowy Sącz poinformowała o podpisaniu umowy z Wiktorem Szewczakiem, dla którego to pierwszy profesjonalny kontrakt parafowany z nowosądeckim klubem.

Szewczak ma 17 lat (urodził się w 2001 roku) i występuje na pozycji obrońcy. Jest wychowankiem Akademii Sandecja. Zaliczył w niej wszystkie kategorii wiekowe.

Stawiamy na swoich wychowanków. To pierwszy z serii kontraktów. Akademia Sandecja to nasz priorytet – napisał na Facebooku prezes Sandecji Tomasz Michałowski.

Czytaj również: Piłkarze Sandecji wrócili do treningów! [Zdjęcia]

Nowy nabytek pierwszego zespołu Sandecji jest jednym z pierwszych beneficjentów nowej strategii klubu z Kilińskiego.

Grupa TOP TALENT, w której znaleźli się wyróżniający zawodnicy z roczników 2003-2000 ciągle ewoluuje oraz jest pod stałą obserwacją naszego klubu. Została ona utworzona pod koniec zeszłego roku. Efekty pracy zawodników z tej ekipy zaowocują podpisanymi kolejnymi kontraktami z młodymi adeptami Akademii. Niech umowa podpisana w dniu dzisiejszym przez Wiktora Szewczaka będzie motywacją do ciężkiej pracy dla wszystkich piłkarzy trenujących w naszej Akademii Sandecja. Bo jak widać marzenia się spełniają! – napisano na Sandecja.pl.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Źródło: Sandecja

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.