Wciąż nie wiadomo, gdzie jest 32-letni Piotr Szczęsny z Barcic

Wciąż nie wiadomo, gdzie jest 32-letni Piotr Szczęsny z Barcic

Piotr Szczęsny, Barcice

Wciąż nie wiadomo, gdzie podziewa się 32-latek z Barcic, który 20 lutego rano wyszedł z domu i do chwili obecnej nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną. Jego bliscy złożyli zawiadomienie o zaginięciu 22 lutego.

Mężczyzna ubrany był w czarną kurtkę zimową bez kaptura, bordowe spodnie, czarną czapkę zimową oraz szare buty zimowe. Policjanci od momentu zgłoszenia sprawdzają wszelkie uzyskane informacje na temat tego, gdzie może znajdować się mężczyzna. W środę służby ratunkowe zakończyły działania terenowe. Strażacy i policjanci przeczesali Barcice, w tym okoliczne lasy. Mężczyzny nie znaleziono.

– Policjanci nadal prowadzą działania operacyjne i sprawdzają miejsca, których może przebywać 32-latek – potwierdziła w rozmowie z nasza redakcję komisarz Justyna Basiaga, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Rysopis zaginionego:

  • około 180 cm wzrostu,
  • tęga budowa ciała,
  • włosy krótkie, ciemnobrązowe,
  • oczy brązowe,
  • posiada brodę i wąsy.

Poszukiwania prowadzi Komisariat Policji w Starym Sączu. Wszelkie informacje dotyczące zaginionego prosimy przekazywać na numer alarmowy 112 lub 47 833 54 00.

Wciąż trwa także poszukiwanie ciała, które widziane w poniedziałek (20 lutego) w Popradzie, a później w Dunajcu. O sprawie pisaliśmy w artykule: Co dalej ze zwłokami z Popradu? Akcja poszukiwawcza wstrzymana

Fot. OSP Barcice/
KMP Nowy Sącz

Share on twitter
Share on facebook