W weekend wyścig kolarski w Krynicy - Zdroju. Będą utrudnienia w ruchu

W najbliższy weekend (16-17 września) w Krynicy - Zdroju odbędzie się wyścig kolarski. Będą utrudnienia i ograniczenia ruchu drogowego.

O wyścigu pisaliśmy TUTAJ.

W dniu 16 września (sobota) w godzinach 8.50 – 11.30 kierowcy proszeni są o nie parkowanie pojazdów po prawej stronie pasa jezdni w kierunku miejscowości Tylicz,  na całej długości ulicy Pułaskiego. Objazd do Krynicy i Tylicza możliwy będzie przez Powroźnik.

- Prosimy nie pozostawiać zaparkowanych pojazdów przy ul. Pułaskiego jeśli planują Państwo odjazd w tych godzinach. W podanych godzinach nie będzie możliwości wyjazdu zaparkowanych aut z tej ulicy. Osoby chcące odjeżdżać w tych godzinach proszone są o wcześniejsze przestawienie samochodów w inne miejsce. Jeśli ktoś pozostawi pojazd przy ul. Pułaskiego proszony jest o to aby auto stało w całości na chodniku - apelują organizatorzy wyścigu kolarskiego.

W dniu 17. września w godzinach 10. – 11. na odcinku Drogi Wojewódzkiej 981 Krynica Centrum (ul. Piłsudskiego i Sądecka) - Berest ruch będzie zamknięty.

Przejazd do Krynicy od strony miejscowości Berest możliwy będzie kolejno przez miejscowości: Florynka – Brunary – Śnietnica - Tylicz. Wyznaczony będzie także objazd przez miejscowość Binczarowa do Nowego Sącza i Grybowa.

Fot. UMIG Krynica - Zdrój.

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.