Ścigaj się z Rafałem Majką w Krynicy - Zdroju

 Już w najbliższy weekend (16-17 września) każdy miłośnik dwóch kółek będzie miał niepowtarzalną okazję, by stanąć na starcie ze znakomitym kolarzem, olimpijskim medalistą Rafałem Majką. Sportowiec patronuje imprezie kolarskiej "Majka Days". 

PROTEUSSMARZ

Lokalizacja zawodów, start oraz meta trasy w Beskidzie Sądeckim pojawiają się nieprzypadkowo - tu właśnie członek zawodowej grupy kolarskiej "Bora Hansgrohe" realizował swe pierwsze poważniejsze treningi podczas zgrupowań i obozów przygotowawczych.

"Pojawiająca się z każdym rokiem coraz większa ilość dobrej jakości szos, wciąż niewielki ruch samochodowy, ciekawe i nadal nieodkryte miejsca oraz wszechobecne góry i wzniesienia - to wszystko sprawia, iż właśnie w Krynicy-Zdroju postanowiliśmy zainaugurować imprezę "Majka Days" - informują organizatorzy.

Prawdopodobnie obok Rafała Majki na starcie pojawi się również jego kolega z grupy Bora Hansgrohe, najbliższy pomocnik w górskich etapach największych kolarskich wyzwań  - Paweł Poljański.

Fot. archiwum Rafała Majki, organizatorzy.
dts

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.