Kamienica: Jerzy Dudek trenerem klubu MUKS Halny

Kamienica: Jerzy Dudek trenerem klubu MUKS Halny

Uczniowie z klubu MUKS Halny z Kamienicy trenowali z Jerzym Dudkiem. Była to nagroda za zrealizowanie jednego z zadań w ramach programu Kluby Sportowe Orange.

,,Stwórz własne zasady gry”- to hasło wyzwania polegającego na wymyśleniu unikalnej gry sportowej, która opierałaby się na autorskich przemyśleniach zawodników. Zadania podjęły się drużyny z całej Polski, przysyłając krótkie filmy. Jury, na czele z Jerzym Dudkiem wyłoniło 6 najlepszych zespołów, wśród nich znalazł się klub MUKS Halny z Kamienicy.

Nagrodą był trening z Jerzym Dudkiem.

– Myślę, że wygrani są wszyscy ci, którzy mają chęć i motywację do uprawiania sportu, a zawodnicy Klubów Sportowych Orange z pewnością te cechy posiadają. Zgłoszenia ze wszystkich klubów były bardzo kreatywne. Uczniowie już po raz kolejny zaskoczyli mnie swoimi pomysłami i bardzo cieszy mnie możliwość współpracy z młodymi miłośnikami sportu – powiedział Jerzy Dudek.

Podczas pobytu na limanowszczyźnie Jerzy Dudek opowiedział o kulisach swojej kariery oraz o swoich motywacjach sportowych. Każdy z uczestników mógł poprosić o autograf i zrobić sobie zdjęcia ze znanym sportowcem.

 Spotkanie było naprawdę wyjątkowe i na długo je zapamiętamy. Jerzy Dudek to świetny człowiek. Dzieci słuchały jego historii z zaciekawieniem. Myślę, że ta wizyta dla naszych zawodników stanie się motywacją do podejmowania kolejnych sportowych wyzwań – powiedział Janusz Piotrowski, trener MUKS Halny.

Kluby Sportowe Orange zrzeszają aż 100 uczniowskich drużyn z całej Polski. Treningi z gwiazdami sportu to jeden z elementów programu, który ma na celu zachęcenie zawodników do aktywności.

Fot. Kluby Sportowe Orange

WYBORY 2024

REPERTUAR KINA SOKÓŁ

Reklama