W Nowym Sączu wybrano najpiękniejszą kobietę świata! [ZDJĘCIA]

W Nowym Sączu wybrano najpiękniejszą kobietę świata! [ZDJĘCIA]

Miss Supranational 2022

W nowosądeckim Parku Strzeleckim wybrano światową królową piękności! Tytuł Miss Supranational 2022, koronę i nagrodę wartą ponad 400 tys. zł zdobyła reprezentantka RPA, Lalela Mswane.

Lalela urodziła się w 1997 r. Ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie w Pretorii. Pracuje jako modelka. W jej kolekcji jest już tytuł Miss Południowej Afryki w 2021 r. oraz drugie miejsce w konkursie Miss Universe 2021

O koronę walczyło 69 pań. Do ścisłego finału wybrano Miss Vietnamu (II wicemiss), Indonezji (III wicemiss), Tajlandii (I wicemiss), RPA i Wenezueli (IV wicemiss). Polka Agata Wdowiak znalazła się w ścisłej 12. Do finału nie dostała się.

Gala Miss Supranational 2022 była okazją do zaserwowania widowni porcji wrażeń muzycznych. Wystąpili: Doda, Danzel oraz ukraińska piosenkarka Darina Krasnowietska.

Dziś, 16 lipca, panowie z całego świata powalczą o tytuł Mister Supranational 2022. Jednym z pretendentów do tytułu jest Polak, Jakub Kowalewski.

zdjęcia Adrian Maraś

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

W Małopolsce przybędzie 8 linii komunikacyjnych. Ile wynosi dofinansowanie i jakie to połączenia?

Play Video about Christian Merli

13 Hill Climb Limanowa. Dwa dni sportowych zmagań na światowym poziomie. Jak przebiegała 13. edycja górskiego wyścigu ?

Temat dnia

Największa w historii gminy Stary Sącz inwestycja – budowa kanalizacji i wodociągów – część I

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.