W limanowskim szpitalu zmarła kobieta, u której stwierdzono koronawirus

W nocy z 30 na 31 marca w limanowskim szpitalu im. Miłosierdzia Bożego zmarła starsza kobieta, u której stwierdzono zarażenie COVID-19. Te informacje potwierdza dyrekcja szpitala. 

wsb3

- Szpital Powiatowy w Limanowej informuje, że w nocy z 30 na 31 marca br. na Oddziale Wewnętrznym zmarła 86 - letnia pacjentka, u której stwierdzono zarażenie koronawirusem. Pacjentka była osobą po udarze mózgu, cierpiącą na wiele chorób współistniejących - wyjaśnia dyrekcja szpitala.

Oddział Wewnętrzny pozostaje zamknięty do odwołania. Przypominamy, 23 marca potwierdzono pierwszy przypadek koronawirusa w powiecie limanowskim. Zakażona była pacjentką Szpitala Powiatowego im. Miłosierdzia Bożego w Limanowej. Od środy (18 marca) przebywała tam na oddziale chorób wewnętrznych.

Po otrzymaniu wyników badań kobiety, oddział zamknięto i dezynfekowano. W szpitalu stworzono listę osób - pacjentów oraz pracowników szpitala, które miały kontakt z pacjentką. Zostały one poddane kwarantannie.

Więcej informacji w naszej wcześniejszej publikacji.

Koronawirus potwierdzony u pacjentki limanowskiego szpitala

fot. szpitallimanowa.pl

TEB

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.