W Chorwacji Sandecja zagrała z Zagłębiem: od 2- 0 do 2 – 3.

W meczu o trzecie miejsce na chorwackim turnieju Medulin Cup 2020 Sandecja Nowy Sącz przegrała z Zagłębiem Sosnowiec. Był to ostatni pojedynek podopiecznych Tomasza Kafarskiego na zagranicznym zgrupowaniu.

Sandecja w czwartym meczu na Medulin Cup 2020 zmierzyła się z innym polskim zespołem, do tego było jej ligowy rywal. Biało-czarni przegrali 2-3. Bramki dla sądeckiego zespołu zdobył Dominik Kun i Damian Chmiel. Po pierwszej połowie Sandecja prowadziła 2-0. W drugiej połowie to Zagłębie dyktowało warunki gry i przechylając szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Sandecja zagrała w składzie: Krzysztof Baran – Adrian Basta (60′ Tadeusz Socha), Grzegorz Baran, Michal Piter-Bučko – Dominik Kun (75′ Miłosz Kałahur), Radosław Kanach (75′ Jan Kuźma), Michał Walski (46′ Szymon Kuźma), Damian Chmiel (46′ Maciej Małkowski) – Kamil Ogorzały (60′ Bartłomiej Dudzic), Maciej Korzym (46′ Mariusz Gabrych), Adrian Danek.

We wcześniejszych spotkaniach w Chorwacji sądeczanie zremisowali 1-1 z Rudar Prijedor (bośniacka I liga),  pokonali 1-0 rezerwy NK Istria (pierwsza drużyna tego klubu gra w chorwackiej ekstraklasie) i zremisowali z sześciokrotnym mistrzem Bośni I Hercegowiny, Zrinjski Mostar (1-1).

Lubisz wypić grzańca na narciarskim stoku? Pij z umiarem! Jeśli przesadzisz, możesz słono zapłacić [FILM]