Rafał Dudek w Holandii

Rafał Dudek, kick-bokser z Nowego Sącza wkrótce, 27 lutego zawalczy na gali w Mińsku na Białorusi. Do pojedynku z Ormianinem Zorą Akopianem przygotowuje się w Holandii. W jednym z najlepszych klubów świata w sportach walki.

wsb3

- Przygotowania do Gali w  Mińsku  przebiegają dobrze. Zawsze dobrze czuję się w swoim klubie Fight House w Nowym Sączu, ale na ostatni szlif trzeba szukać rywali na odpowiednim poziomie - przyznaje sądecki wojownik. - Nie tak dawno, bo 11 stycznia miałem walkę. Dlatego nie musiałem specjalnie wchodzić w rytm zajęć. Obecnie znajduję się w Holandii. Tygodniowy pobyt w jednym z najlepszych klubów świata - Mike Gym daje mi możliwość sparingów na bardzo wysokim poziomie. Co do walki w Mińsku. Sam pojedynek z Ormianinem Zhora na pewno będzie emocjonujący. Walczyć będę na terenie rywala. Doskonale rozumiem, że na punkty będzie mi bardzo ciężko wygrać. Ale zrobię wszystko, aby pokonać rywala. Dlatego też zdecydowałem się po raz kolejny wyjechać do Holandii. To taki stały mój punkt przygotowań do najważniejszych gal.

Lubisz wypić grzańca na narciarskim stoku? Pij z umiarem! Jeśli przesadzisz, możesz słono zapłacić [FILM]

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.