VIII edycja konkursu „Mój Beskid Niski” zakończona

To wspaniałe, że Polsko-Słowacki Konkurs Fotograficzny „Mój Beskid Niski” wpisał się na stałe do kalendarza młodych ludzi. Uczniowie czekają okrągły rok, żeby w listopadzie stanąć w szranki z innymi pasjonatami fotografii. Organizatorów cieszy również wieloletnia współpraca z nauczycielami, którzy od pierwszej edycji zachęcają swoich podopiecznych do udziału w konkursie. W tym roku młodzież także spisała się doskonale! 4 grudnia 2018 roku zwycięzcy konkursu odebrali w Domu Polsko-Słowackim nagrody i pamiątkowe dyplomy. Na uroczystości oprócz jurorów konkursu obecny był kierownik Wydziału Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych UM w Gorlicach Aleksander Augustyn oraz dyrektor Gorlickiego Centrum Kultury Janusz Zięba. Na zakończenie już tradycyjnie wszyscy zostali obdarowani mikołajkowymi upominkami prosto ze Słowacji.

Renault2

Gorąco dziękujemy wspaniałym młodym fotografom za wysiłek, jaki włożyli w przygotowanie tylu wyjątkowych prac. Kochani, czekamy na Was podczas przyszłorocznej edycji!

Wystawa pokonkursowa czynna będzie do 10 stycznia 2019 roku. Zapraszamy do zwiedzania!

Nadesłane przez: Dom Polsko-Słowacki

 

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.