VIII edycja konkursu „Mój Beskid Niski” zakończona

VIII edycja konkursu „Mój Beskid Niski” zakończona

To wspaniałe, że Polsko-Słowacki Konkurs Fotograficzny „Mój Beskid Niski” wpisał się na stałe do kalendarza młodych ludzi. Uczniowie czekają okrągły rok, żeby w listopadzie stanąć w szranki z innymi pasjonatami fotografii. Organizatorów cieszy również wieloletnia współpraca z nauczycielami, którzy od pierwszej edycji zachęcają swoich podopiecznych do udziału w konkursie. W tym roku młodzież także spisała się doskonale! 4 grudnia 2018 roku zwycięzcy konkursu odebrali w Domu Polsko-Słowackim nagrody i pamiątkowe dyplomy. Na uroczystości oprócz jurorów konkursu obecny był kierownik Wydziału Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych UM w Gorlicach Aleksander Augustyn oraz dyrektor Gorlickiego Centrum Kultury Janusz Zięba. Na zakończenie już tradycyjnie wszyscy zostali obdarowani mikołajkowymi upominkami prosto ze Słowacji.

Gorąco dziękujemy wspaniałym młodym fotografom za wysiłek, jaki włożyli w przygotowanie tylu wyjątkowych prac. Kochani, czekamy na Was podczas przyszłorocznej edycji!

Wystawa pokonkursowa czynna będzie do 10 stycznia 2019 roku. Zapraszamy do zwiedzania!

Nadesłane przez: Dom Polsko-Słowacki

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Nowel

Kiedy zobaczysz ten film na pewno zagłosujesz na Ewę Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

GENIALNI LOKALNI GLOBALNI

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.