VII konkurs plastyczny Sądeckich Wodociągów „Woda dobra na wszystko” – rozpoczęty

W tym roku konkurs Sądeckich Wodociągów odbywa się pod hasłem „Woda dobra na wszystko”. Spółka chce zwrócić uwagę uczniów i przedszkolaków jak różne zastosowania ma woda oraz jak wpływa na prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu. Od dziś można składać prace konkursowe.

– Konkurs plastyczny Sądeckich Wodociągów odbywa się po raz siódmy, a do tej pory jury oceniło prawie 5 tysięcy prac. – mówi prezes Sądeckich Wodociągów Tadeusz Frączek. – Zachęcamy uczniów oraz przedszkolaków do wzięcia udziału w tegorocznych zmaganiach plastycznych. Picie wody poprawia trawienie, wypłukuje z organizmu toksyny, nawilża skórę, poprawia pamięć oraz koncentrację. Woda to także sposób na relaks i uprawianie sportu. Woda to życie, dlatego wszystko co buduje świadomość ekologiczną najmłodszego pokolenia jest dziś szczególnie ważne. Pomimo epidemii chcemy utrzymać naszą wieloletnią, konkursową tradycję i liczymy na liczny jak zawsze udział.

Prace konkursowe można składać od 15 lutego do 12 marca 2021 roku. W Światowym Dniu Wody (22 marca) odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu.
Przed przystąpieniem do tworzenia prac konkursowych należy uważnie przeczytać regulamin. Tylko prace spełniające wymagania określone przez Organizatora będą oceniane przez jury.

– Warto dodać, że w ubiegłym roku prace oceniał artysta-malarz Wacław Jagielski – informuje Taduesz Frączek. – Spośród 1304 prac wybrał 12, które trafiły do kalendarza na 2021 rok. Będziemy chcieli, aby tę tradycję – tworzenie kalendarza z prac konkursowych – utrzymać.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.