Varsovia pokonana w dwumeczu. Sandecja U-17 z awansem do Centralnej Ligi Juniorów [ZDJĘCIA]

Sandecja U17

To się nazywa udana niedziela. Najpierw seniorska drużyna rezerw (awans do V ligi) a teraz młodzi gracze Sandecji. Ekipa U-17 wywalczyła przed chwilą promocję do Centralnej Ligi Juniorów. W dwumeczu barażowym, ekipa z Nowego Sącza mierzyła się z Varosovią. Pierwsze starcie zakończyło się wygraną sądeczan 4:3. Dziś o godzinie 17:00 na stadionie Biegoniczanki rozegrano rewanż. W regulaminowym czasie gry było 2:1 dla gości. O tym, która z drużyn awansuje, musiała zdecydować dogrywka.

Między innymi bez Igora Maślanki a także Eryka Kosińskiego (obydwaj uraz), musieli sobie radzić na murawie młodzi gracze Sandecji w konfrontacji z warszawskim rywalem. Mecz obfitował w sporą dawkę dramaturgii i zwrotów akcji. Zaliczka z pierwszego meczu (na murawie 4:3) nie była na tyle wystarczająca, aby sprawę awansu zamknąć po 90 minutach meczu. Rywale podjęli walkę i w regulaminowym czasie zdołali wyrównać stan rywalizacji (wygrana 2:1). W drugiej części dogrywki, ekipa z Nowego Sącza doprowadziła to stanu 2:2. W efekcie wynik dwumeczu z Varsovią to 6:5 na korzyść sądeczan.
Sztab, który opiekował się zespołem na przestrzeni całego sezonu. Trenerzy: Kamil Kruczek, Dawid Węglowski. Asystenci: Paweł Zwoliński, Mariusz Różalski. Kierownik: Jacek Kosiński. Fizjoterapeuta: Piotr Rymarczyk. Zespół wystąpił dziś w następującym składzie personalnym (zdjęcie poniżej). Cała kadra dostępna – TUTAJ.

Fot: Adrian Maraś