Uwaga! Znów będą zamknięte trzy drogi powiatowe

Na Sądecczyźnie trwają prace związane z remontami dróg powiatowych. O związanych z nimi utrudnieniach, z którymi obecnie muszą się mierzyć kierowcy, informowaliśmy TUTAJ. Jednak to nie koniec robót. Na początku listopada kolejne trzy odcinki dróg zostaną zamknięte.

Dalsze prace przy remoncie drogi powiatowej w Kamionce Wielkiej prowadzone będą 2 listopada w godz. 8:00 – 18:00. W tym czasie zamknięty będzie odcinek o długości 1,2 km. Nie ma objazdu.

Kontynuowany będzie też remont drogi powiatowej Berest – Mochnaczka Wyżna. Prace zaplanowano na 2-5 listopada w godz. 8:00 – 18:00. Trasa będzie zamknięta w miejscowościach Czyrna i Piorunka. Kierowcy mogą korzystać z objazdu drogą krajową nr 75 i drogą wojewódzką nr 981.

,,3 listopada 2021 r. w godz. 7:00 – 17:00 będą prowadzone prace związane z przebudową drogi powiatowej Wytrzyszczka – Tropie – Bartkowa Posadowa. W związku z tym droga ta będzie zamknięta dla ruchu na odcinku od promu do zatoki autobusowej w rejonie kościoła. Brak objazdu” – informują ponadto przedstawiciele Powiatowego Zarządu Dróg w Nowym Sączu.

Jak zaznaczają, terminy zamknięcia tych trzech dróg mogą się zmienić, jeśli wystąpią niekorzystne warunki atmosferyczne.

fot. ilustr. pixabay

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.