Uwaga! Od jutra do niedzieli będą tymczasowo zamykane ulice

Jutro rozegrany zostanie IV etap 29. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego ,,Solidarności” i Olimpijczyków na trasie Nowy Sącz-Jaworzno. Na czas przejazdu kolarzy, kilka ulic zostanie zamkniętych. W sobotę i niedzielę również musimy liczyć się z utrudnieniami. 

Jutro (6 lipca) od godziny 13.20-14.10 z ruchu zostanie wyłączony Rynek oraz ulice: Dunajewskiego, Szwedzka, Wąsowiczów, Kościuszki, Jagiellońska, Kunegundy, Węgierska – do granicy Nowego Sącza.

7 lipca (sobota) od 17.00-20.00 oraz 8 lipca od 20.00-22.00 wjazd do Rynku nie będzie możliwy z ulic: Lwowskiej (od skrzyżowania Matejki – Sobieskiego), Jagiellońskiej, Piotra Skargi, Wyszyńskiego, Wąskiej oraz od strony Hoffmanowej. Przejechać będzie można jedynie ulicą znajdującą się z tyłu sądeckiego ratusza. Utrudnienia związane są z koncertami i wydarzeniami kulturalnymi z okazji obchodów Imienin Miasta.

Jutro wyścig przejedzie także powiatem limanowskim. Godziny planowanych utrudnień:

  • 14:30 Wysokie
  • 14:50 Limanowa
  • 15:05 Tymbark
  • 15:15 Wilkowisko
  • 15:25 Przenosza

 

Fot.pixabay/
Biuro Wyścigu

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.