UWAGA! Jutro sądecki rynek będzie przez kilka godzin zamknięty

UWAGA! Jutro sądecki rynek będzie przez kilka godzin zamknięty

rynek Nowy Sącz

Jutro (30 czerwca) przez nasz region przejadą uczestnicy 33. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków. Wiadomo już, w jakich godzinach można spodziewać się utrudnień w powiecie limanowskim oraz w Nowym Sączu.

O wyścigu pisaliśmy już TUTAJ. Na początku tego tygodnia sądeccy policjanci podali informacje dotyczące utrudnień w powiecie nowosądeckim. Dziś wiadomo już, gdzie i w jakich godzinach można spodziewać się kolarzy w Nowym Sączu i na Limanowszczyźnie.

Powiat limanowski

Jeśli chodzi o powiat limanowski, uczestnicy wyścigu przejadą trasą: Pogorzany – Szczyrzyc – Janowice – Jodłownik – Wilkowisko – Zawadka – Podłopień – Tymbark – Zamieście – Słopnice – Zalesie – Młyńczyska – Jastrzębie – Łukowica – Świdnik – Owieczka. Stamtąd pojadą do miejscowości Rogi w gminie Podegrodzie. O dokładnej trasie w powiecie nowosądeckim pisaliśmy już we wspomnianym wyżej tekście.

Utrudnienia na Limanowszczyźnie potrwają od godziny 16:00 do 18:00. Jak podkreślają funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Limanowej, sukcesywnie po każdym przejeździe peletonu ruch na danym odcinku będzie przywracany.

Nowy Sącz

Kolarze przyjadą do Nowego Sącza od strony Małej Wsi i Chełmca. Na czas przejazdu głównego peletonu zamknięte będą: ulica Krakowska, Legionów, most Piłsudskiego, ul. Kazimierza Wielkiego, skrzyżowanie z ul. Franciszkańską oraz Rynek, gdzie znajduje się meta. Utrudnienia potrwają od godziny 14:00 do 19:00.

W Nowym Sączu imprezie będzie towarzyszył 14. Mini Wyścig „Solidarności”, dlatego dodatkowo Rynek będzie wyłączony z ruchu od godziny 14 do około 20/21 – informuje Żaneta Rolka z Biura Prasowego Urzędu Miasta.

MPK Sp. z o.o. w Nowym Sączu informuje, że w związku z 33. Międzynarodowym Wyścigiem Kolarskim Solidarności i Olimpijczyków Strefa Płatnego Parkowania od 29.06.2022 r. od godziny 18:00 do dnia 30.06.2022 r. do godziny 20:00 będzie częściowo nieczynna. W związku z powyższym prosimy o niepozostawianie pojazdów w Strefie Płatnego Parkowania w obrębie Rynku.

 

fot. ilustr. pixabay.com


Czytaj też:

Ponad 2 miliony złotych dla szpitali w Limanowej i Krynicy

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

W Małopolsce przybędzie 8 linii komunikacyjnych. Ile wynosi dofinansowanie i jakie to połączenia?

Play Video about Christian Merli

13 Hill Climb Limanowa. Dwa dni sportowych zmagań na światowym poziomie. Jak przebiegała 13. edycja górskiego wyścigu ?

Temat dnia

Największa w historii gminy Stary Sącz inwestycja – budowa kanalizacji i wodociągów – część I

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.