Natalia Migacz nowa wicemistrzyni świata IDO w breakingu!

Swój tytuł wywalczyła 25 października w Kielcach gdzie odbyły się Mistrzostwa Świata w federacji Internationale Dance Organization.

Trenuje w Centrum Tańca ADeeM odkąd postawiła pierwsze kroki. Zaczynała od tanca towarzyskiego. Potem był hip hop, a jednym z filarów kultury hip hop jest breakdance. I tak od kilku lat Bgirl Tuśka realizuje się w breakingu. W 2017 r.  w Kopenhadze na MŚ IDO zajęła 4 miejsce. W 2022 roku była w TOP8 na zawodach Redbull BC ONE cypher Poland. By kontynuować rozwój w breakingu i zdobywać dalsze wykształcenie studiuje teraz w Krakowie. Łączy studia, treningi i prowadzenie zajęć w CT ADeeM. Co więcej Natalia nadal trenuje hip hop. Wraz z siostrą Justyną Migacz wystartowały reprezentując Polskę na Mistrzostwach Świata ICU w Orlando. Jako duet hip hop cheer w kategorii adult zajęły 13 miejsce. Już rozpoczęły przygotowania i jako obecne mistrzynie Polski szykują się na zdobycie medalu na Mistrzostwach w USA.