Arkadiusz Mularczyk: Dziś składamy zawiadomienie do prokuratury

Arkadiusz Mularczyk: Dziś składamy zawiadomienie do prokuratury

Mularczyk, prokuratura, zawiadomienie

– Wobec ogromu problemów, niejasności, braku transparentności, podejrzeń o niegospodarność, w imieniu mieszkańców Nowego Sącza zdecydowaliśmy się złożyć sprawę do prokuratury z podejrzeniem o niegospodarność i działanie na szkodę miasta Nowego Sącza – rozpoczyna dzisiejszą konferencję poseł Arkadiusz Mularczyk.

W biurze Prawa i Sprawiedliwości odbyło się spotkanie z mediami. Przedstawiciel PiS doprecyzował w trakcie wypowiedzi, że chodzi o art. 231 k.k w zw. z art 296 k.k. Wskazał również, że zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa zostaje złożone do Prokuratury Rejonowej w Muszynie. Poseł Arkadiusz Mularczyk doprecyzował, że zawiadomienie dotyczy osoby prezydenta Nowego Sącza Ludomira Handzla oraz innych osób, które pełnią funkcje w zarządach spółek miejskich.

– Wnioskujemy do prokuratury, żeby doszło do zbadania procesu inwestycyjnego nie tylko budowy stadionu miejskiego, ale również pozostałych inwestycji, takich jak budowa boiska sportowego Zawada i trzech bloków realizowanych przez spółkę STBS – mówi poseł Arkadiusz Mularczyk. Pełna argumentacja posła dostępna do odsłuchania poniżej. Posłowi Arkadiuszowi Mularczykowi towarzyszyli w dzisiejszym spotkaniu radni: Iwona Mularczyk, Ilona Orzeł, Wojciech Piech, Michał Kądziołka, ale też Teresa Cabała.

fot: Adrian Maraś

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Reklama