Tytuł Mister Supranational 2021 zdobył Peruwiańczyk. Festiwal Piękna za nami

Mister Supranational 2021

W ostatni dzień Festiwalu Piękna 2021 odbyła się gala Mister Supranational. 34 reprezentantów krajów z całego świata rywalizowało w amfiteatrze w nowosądeckim Parku Strzeleckim o tytuł najprzystojniejszego mężczyzny.

Nasz kraj reprezentował Daniel Borzewski, Mister Polski 2019. 25-latek mieszka w Warszawie i jest tancerzem grupy Volt. Niestety, nie udało mu się dostać do pierwszej dziesiątki.

Tytuł Mister Supranational 2021 zdobył Varo Vargas, reprezentujący Peru. I Wicemisterem został Mister Togo, II Wicemisterem – Mister Wenezueli, III Wicemisterem – Mister Nepalu, a IV Wicemisterem – Mister Hiszpanii.

Galę, która rozpoczęła się o godzinie 15:00, uświetniły występy muzyczne. W nowosądeckim amfiteatrze zaśpiewał między innymi Mateusz Ziółko.

Dzisiejsze wydarzenie, transmitowane przez telewizję Polsat, zakończyło Festiwal Piękna 2021. Wczoraj wybrano Miss Supranational 2021, którą została Miss Namibii (o czym informowaliśmy TUTAJ), z kolei w piątek poznaliśmy Miss Polski 2021 – Agatę Wdowiak (galę relacjonowaliśmy TUTAJ).

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.