Sądeczanka Magdalena Majda II Wicemiss Polski. Najpiękniejszą Polką Agata Wdowiak

Miss polski 2021. Nowy Sącz, Park Strzelecki, Magdalena Majda

Najpiękniejszą Polką została 24-letnia Agata Wdowiak z Łodzi. Magdalena Majda ze Świniarska, która reprezentowała Sądecczyznę, zdobyła tytuł II Wicemiss Polski 2021. Nowy Sącz do niedzieli będzie stolicą piękna.

32. finał konkursu Miss Polski odbył się w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu. Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 20.00 i transmitowane było na antenie Polsatu. O tytuł najpiękniejszej Polki walczyły 24 kandydatki z całego kraju, w tym cztery Małopolanki: Justyna Kokoszka, Zofia Krupa, Magdalena Majda i Gabriela Ziembańska.

Podczas wyborów nowej Miss Polski finalistki zaprezentowały się w kilku pokazach, m.in. w kolekcji casual, piżamach, strojach kąpielowych oraz w sukniach ślubnych i wieczorowych. Walczyły one o nagrody o łącznej wartości 100 tys. zł oraz możliwość reprezentowania Polski w najbardziej prestiżowych konkursach piękności na świecie takich jak: Miss Universe, Miss International i Miss Supernational.

Wyniki 

Miss Polski 2021 została Agata Wdowiak –  absolwentka geomonitoringu, zarządzania biznesem. Obecnie studiuje nanotechnologię na Politechnice Łódzkiej. Jest pianistką, ratownikiem medycznym, pracuje jako modelka i uwielbia wspinaczkę.

I Wicemiss Polski 2021 – nr 2 Natalia Brzozowska

II Wicemiss Polski 2021 – nr 13 Sądeczanka Magdalena Majda

III Wicemiss Polski 2021 – nr 4 Dominika Dąda

IV Wicemiss Polski 2021 – nr 3 Stella Czyszewicz

 

Przyznano również tytuły komplementarne.

Miss Polski Widzów Polsatu 2021 – nr 8 Justyna Kokoszka

Najsympatyczniejsza Miss 2021 – wybierana przez same finalistki, to: nr 18 Weronika Przestrzelska

Miss Mediów Społecznościowych 2021 – nr 9 Emilia Królikowska

Miss Foto 2021 – nr 21 Aleksandra Wasik

Miss Internetu 2021 – nr 16 Sabrina Olkowicz

Miss Jubiler Schubert – nr 9 Emilia Królikowska

Miss Gracji i Elegancji – nr 23 Paulina Węglarz

Show poprowadzili Krzysztof Ibisz oraz Izabela Janachowska, a także jedna z sióstr ADiHD – Ilona Krawczyńska. Wydarzenie uświetnili koncertem: Anna Karwan, Nick Sinckler, Kayah i Viki Gabor.

W jury zasiedli: Edyta Herbuś, Viki Gabor, a także Viola Piekut i Ewa Wachowicz. Znanym paniom doradzały byłe laureatki konkursu: Miss Polski 2020 Anna-Maria Jaromin, Miss Polski 2012 Katarzyna Krzeszowska (z Krynicy-Zdroju), Miss Polski 2004 Elżbieta Sawerska i Miss Polski 2019 Magdalena Kasiborska.

Tekst N. Sekuła/Gabriela Wolińska
Fot. Gabriela Wolińska
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.