Tylicz: pożar drewnianej wiaty. W akcji pogotowie ratunkowe

Około godziny 16.30 strażacy z: JRG w Krynicy Zdroju, OSP Tylicz, OSP Mochanczka Niżna, OSP Mochnaczka Wyżna i OSP Muszynka zostali wezwani do Tylicza, gdzie płonęła drewniana wiata. Ogień szybko rozprzestrzenił się i zajął ścianę kolejnej szopy. Nie było chwili do stracenia. 

wsb3

- Z informacji uzyskanych od właścicielki ustalono, że nie było osób bezpośrednio poszkodowanych w wyniku pożaru. Działania zastępów straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu dwóch prądów wody na palący się obiekt i ten w sąsiedztwie - relacjonują strażacy PSP.

Po tym jak ugaszono pożar, przegrzebano pogorzelisko. - W trakcie działań od właścicielki uzyskano informację o kobiecie, która przed przybyciem strażaków, już w trakcie trwania pożaru, przewróciła się na posesji - informują druhowie.

Na miejsce natychmiast wezwano pogotowie ratunkowe, które zabrało kobietę do szpitala. Przyczyna pożaru jest nieustalona.

Fot. PSP Nowy Sącz

FORDOSOLATO

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.