Nowy Sącz, ul. Węgierska: kolizja osobówki, ciężarówki i motocykla

Około godziny 16 na ulicy Węgierskiej w Nowym Sączu doszło do kolizji samochodu osobowego, ciężarowego i motocykla. Uczestnicy zdarzenia mieli sporo szczęścia. 

Renault2

- Samochodem osobowym BMW podróżowało pięć osób. Nie uskarżały się one na żadne dolegliwości. Samochodem ciężarowym Mercedes Actros jechała jedna osoba, również nie odniosła obrażeń - relacjonują strażacy PSP z Nowego Sącza.

Sporo szczęścia miały także dwie osoby, które podróżowały motocyklem. Skończyło się jedynie na lekkich stłuczeniach. Z naszych informacji wynika, iż sprawcą zdarzenia jest motocyklista, który swoim nieumiejętnym wyprzedzaniem doprowadził do kolizji. Ruch na drodze był częściowo zablokowany. Z motocykla wystąpił wyciek oleju. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, dokonali sorpcji rozlanych substancji ropopochodnych oraz kierowali ruchem.

W działaniach udział wzięli strażacy JRG 2 z Nowego Sącza, OSP Biegonice, a także funkcjonariusze policji. Przyczyny zdarzenia bada nowosądecka Policja.

Fot. PSP Nowy Sącz

 

PUMA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.