Tylicz. Płonął drewniany budynek gospodarczy

Tylicz. Płonął drewniany budynek gospodarczy

Wczoraj w miejscowości Tylicz (gmina Krynica-Zdrój) strażacy walczyli z pożarem drewnianego budynku gospodarczego. O godzinie 14.20 do działań zadysponowano zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Krynicy-Zdroju, a także z Ochotniczych Straży Pożarnych: Tylicz, Muszyna i Muszynka. Na szczęście nikt nie został poszkodowany.

Kiedy służby dotarły na miejsce, pożar obejmował już całe wnętrze szopy, a z jednej strony płomienie wydostawały się na zewnątrz przez przepaloną ścianę. Za budynkiem składowane były deski. Ponadto szopa posiadała zasilanie elektryczne połączone z domem, dlatego odłączono prąd w obu budynkach.

  Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu trzech prądów wody w tym dwa w natarciu na palący się budynek oraz jeden w obronie od strony budynku mieszkalnego. Po stłumieniu pożaru przystąpiono do rozbiórki nadpalonych elementów, które wraz ze składowanymi deskami były przemieszczane i przelewane wodą. Z budynku wyniesiono spalone elementy, przerzucono pozostałości po pożarze i dokładnie przelano je wodą eliminując ryzyko ponownego zapalenia – relacjonują funkcjonariusze PSP w Nowym Sączu.

Na koniec strażacy sprawdzili szopę za pomocą kamery termowizyjnej. Ich działania trwały w sumie półtorej godziny. Jak informują, przyczyną pożaru było najprawdopodobniej zwarcie instalacji elektrycznej.

fot. PSP w Nowym Sączu

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Finał Szansy na sukces tuż, tuż. Co jeszcze przed Ewą na parę godzin przed jej wystąpieniem ?

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.