Trzycierz. Pijany kierowca auta dostawczego wjechał w osobówkę

Jechał samochodem dostawczym i nie był w stanie trzymać się jednej strony drogi. Uderzył w osobówkę, a w swoim pojeździe stracił koło. Do zdarzenia doszło dziś około 15:25 na drodze powiatowej w miejscowości Trzycierz (gmina Korzenna). Na miejscu wciąż trwają działania służb (godz. 18:10).

– Kierujący Oplem Vivaro mieszkaniec powiatu gorlickiego był tak pijany, że jechał praktycznie całą szerokością drogi – informuje w rozmowie z nami młodszy aspirant Bartosz Izdebski z KWP w Krakowie.

Po wyminięciu innego samochodu mężczyzna nie był w stanie zjechać na swój pas i zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem marki Audi. Osobówką podróżowała czteroosobowa rodzina. Matka z dwójką dzieci trafiła na badania do szpitala. Na szczęście ich obrażenia nie były poważne.

Jak się okazało, kierowca miał w organizmie 3,5 promila alkoholu.

Na miejscu byli strażacy z JRG nr 1 w Nowym Sączu, OSP Korzenna, OSP Korzenna Centrum, policja oraz karetki pogotowia ratunkowego.

fot. M.B., A.Z.

Czytaj też: Łyczana. BMW zapaliło się na drodze dojazdowej do domu

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.