Trzy sparingi za Sandecją. Sądeczanie stracili aż 10 goli!

Trzy sparingi za Sandecją. Sądeczanie stracili aż 10 goli!

Sądeczanie przebywają na obozie przygotowawczym we Lwowie. Tam „biało-czarni” nie próżnują i rozgrywają kolejne mecze kontrolne. Piłkarze Sandecji Nowy Sącz w trzech spotkaniach, które już za nimi dali sobie strzelić 10 goli.

Spadkowicz z Lotto Ekstraklasy najpierw zremisował z FK Lwów 1:1 (gol Wiktora Niowaka), następnie 2:2 (Mateusz Klichowicz, gracz testowany) z Wołyniem Łuck i w ostatnią niedzielę poległ 1:7 z pierwszoligowym Ruchem Winniki (trafienie Adriana Basty).

W tym ostatnim spotkaniu podopieczni trenera Tomasza Kafarskiego zagrali jednak w odmienionym składzie, którego trzon stanowili juniorzy i piłkarze, którzy ostatnio grali mniej. Oto zestawienie z tego pojedynku: Szymon Tokarz – Adrian Basta, Michał Szeliga, Tomasz Kołbon, Hubert Maślanka (40 Wiktor Nowak) – Kacper Smoleń, Sebastian Szczepański, Szymon Kuźma, Maciej Korzym, Kacper Tokarczyk – Mariusz Gabrych. Trzeba więc przyznać, że niewiele w nim nazwisk kojarzonych nawet przez najbardziej wiernych kibiców nowosądeckiego klubu.

Czytaj również: Były napastnik Lecha zagra w Sandecji!

W najbliższy czwartek 5 lipca rywalem sądeczan będzie pierwszoligowy ukraiński Ahrobiznes Wołoczyska. Powrót do Polski planowany jest dzień później. Start Nice 1 Ligi zaplanowano na 21 lipca.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. R.Szurek

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.