Trwa II ,,nadzwyczajna" sesja Rady Miasta. Radni już nie podnoszą rąk

Podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta rajcy po raz pierwszy głosują za pomocą ,,systemu debat, głosowań i konferencji".  Składa się on z urządzeń, które służą między innymi do sprawdzania obecności, czy błyskawicznego oddawania i liczenia głosów. Szczegółowe wyniki pojawiają się po chwili na dużym ekranie, co bardzo ułatwia prowadzenie obrad.

Renault2

Na zebraniu stawiło się 22 na 23 radnych. Nieobecny jest tylko Józef Hojnor z klubu Koalicji Obywatelskiej.

Dzisiejsza sesja nadzwyczajna została zwołana w sprawie powołania Komisji Rewizyjnej Rady Miasta Nowego Sącza, Komisji Skarg, Wniosków i Petycji, Komisji Rady Miasta, Komisji Finansów Publicznych, Komisji Infrastruktury i Środowiska, Komisji Statutowo - Prawnej, Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego, Komisji Edukacji i Kultury, Komisji Zdrowia i Polityki Społecznej, Komisji Sportu i Turystyki, Komisji Finansów Publicznych, Komisji Infrastruktury i Środowiska, Komisji Statutowo-Prawnej, Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego, Komisji Edukacji i Kultury, Komisji Zdrowia i Polityki Społecznej, Komisji Sportu i Turystyki.

Do tej pory zebranie przebiega bez zakłóceń, a radni głosują jednomyślnie.

fot. KNB

Burza pod koniec sesji. Ostra wymiana zdań i przerwanie obrad

 

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.