Trojanowska, Kordian i Szczygieł zagrają dla Natalii i jej córeczki Igi

Trojanowska, Kordian i Szczygieł zagrają dla Natalii i jej córeczki Igi

Izabela Trojanowska, Kordian, Michał Szczygieł i wiele innych artystów zagra dla Natalii i jej 8-letniej córeczki Igi, które w pożarze straciły Gawęcówkę – dom, a zarazem jedyne źródło utrzymania. Okaż serce, przyjdź na imprezę charytatywną i dołóż cegiełkę do odbudowania marzeń. 

Był początek grudnia, kiedy plany Natalii legły w gruzach. Kobieta planowała otworzyć salę weselną tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Zaciągnęła na jej remont ogromny kredyt. Nowa oferta pomogłaby spłacić zadłużenia i wyjść rodzinie na prostą. Niestety 1 grudnia około 14.30, wybuchł pożar na poddaszu jej pensjonatu. Na miejsce udało się 24 zastępy straży pożarnej. W niemal ośmiogodzinnej akcji ratunkowo-gaśniczej brało udział 80 strażaków. Niestety, niewiele dało się zrobić. Młoda mama, która wychowuje samotnie 8-letnią córeczkę straciła nie tylko dach nad głową, ale i jedyne źródło dochodu – słynną Gawęcówkę. Została z masą niezapłaconych zobowiązań i bez nadzieii na lepsze jutro.

Przyjaciele natychmiast pospieszyli na pomoc organizując licytacje i zakładają konto na zrzutce, jednak zebrane pieniądze, to kropla w morzu potrzeb. Dlatego w sobotę (5 stycznia) w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdrój na alejach im. Leona Nowatorskiego 9/3 odbędzie się Sportowy Koncert Charytatywny dla Natalii i jej córki Igi. Poprzedzą go turnieje piłkarskie na halach sportowych w Krynicy-Zdrój przy Szkole
Podstawowej nr. 2 na ul. Kraszewskiego 158 oraz w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła Drugiego na ul. Nadbrzeżnej 3 (w godzinach 10-15).

Liczymy na Was!
Szczegóły na plakacie. 

Fot. PSP Nowy Sącz.

Natalia i jej córka straciły dach nad głową oraz jedyne źródło utrzymania. Pomożesz?