Małgorzata Gromala została zastępcą burmistrza Rabki-Zdroju

Była gospodyni gminy Podegrodzie została zastępcą burmistrza Rabki-Zdroju Leszka Świdra. Do jej zadań będą należeć kwestie związane m.in. z oświatą i inwestycjami. 

Jest absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Krakowie oraz studiów podyplomowych z organizacji i zarządzania oświatą. Może pochwalić się 12-letnim doświadczeniem w samorządzie. W latach 2006-2010 była zastępcą wójta gminy Raba Niżna, a później przez dwie kadencje pełniła funkcję wójta gminy Podegrodzie. W ubiegłorocznych wyborach samorządowych starała się o reelekcję, jednak do zwycięstwa zabrakło jej prawie 700 głosów i ostatecznie nowym włodarzem gminy został kandydat Prawa i Sprawiedliwości Stanisław Banach.

Małgorzata Gromala jest dyplomowanym nauczycielem. W latach 2002-2006 była dyrektorem Szkoły Podstawowej w Podegrodziu. Na swoim koncie ma także pracę jako Członek Zarządu Forum Wójtów, Burmistrzów i Prezydentów Małopolski oraz egzaminator w Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie.

Brzezna: ludzie domagają się lekarzy, których znają, urzędnicy chcą dać szansę konkurencji

Fot. UG Rabka-Zdrój

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.