Trener Sandecji po remisie: „Szanujemy ten punkt”

W sobotnim spotkaniu 8. kolejki rozgrywek Fortuna 1 Ligi piłkarze Sandecji Nowy Sącz zremisowali 1:1 na własnym boisku z GKS 1962 Jastrzębiem-Zdrój.

Uważam, że z przebiegu spotkania ten remis jest sprawiedliwym rezultatem – przyznał opiekun miejscowych Tomasz Kafarski.

Czytaj również: MATEUSZ KLICHOWICZ Z SANDECJI: „NIE MAM PRAWA DO ZADOWOLENIA”

Zanotowaliśmy udane pierwsze minuty pierwszej połowy. Później niestety nastąpiło rozluźnienie taktyczne, przez co goście grali tak jak chcieli. W przerwie to skorygowałem, dzięki czemu wyglądało to lepiej i szybko strzeliliśmy gola.

Wydawać by się mogło, że mamy wszystko pod kontrolą, szukaliśmy nawet podwyższenia prowadzenia… Historia zatoczyła jednak koło – znów ten sam piłkarz GKS-u zdobył pięknego gola. Szanujemy ten punkt. Od poniedziałku start przygotowań do meczu w Opolu – dodał Kafarski.

Sandecja Nowy Sącz – GKS 1962 Jastrzębie 1:1 (0-:0)

1:0 Dominik Kun 51, 1:1 Adam Żak 69.

W listopadzie ub. roku Sandecja zremisowała z GKS 1:1 a gola dla gości zdobył wspomniany Żak.