Trener Sandecji po porażce: „Mamy mało czasu”

Piłkarze Sandecji Nowy Sącz w dzisiejszym spotkaniu 16. kolejki rozgrywek Fortuna 1 Ligi przegrali w Bielsku-Białej z tamtejszym Podbeskidziem 1:3 (1:1). Relacja dostępna TUTAJ.

Dla „Biało-czarnych” była to już ósma porażka w tej kampanii ligowej, w tym szósta na wyjeździe. Oto co po meczu z „Góralami” powiedział trener Sandecji Tomasz Kafarski (za tspodbeskidzie.pl).

Czytaj również: PIŁKARZE SANDECJI ODWIEDZILI GROBY OSÓB ZWIĄZANYCH Z KLUBEM

Gratuluję drużynie gospodarzy zwycięstwa, pierwsza stracona bramka była po dość kontrowersyjnym rzucie wolnym, myślę, że jeśli ten wynik utrzymalibyśmy do przerwy to druga połowa wyglądałaby inaczej. Podbeskidzie wygrało dziś zasłużenie, ponosimy kolejną porażkę i mamy mało czasu do następnego meczu, ale postaram się jako trener tak wpłynąć na drużynę by w piątek w dosyć kluczowym, ważnym dla nas meczu kibice oglądali troszkę inny zespół – powiedział szkoleniowiec Sandecji.

A w najbliższy piątek zespół z Nowego Sącza podejmie u siebie siódmą aktualnie Olimpię Grudziądz. Początek meczu o godz. 19.10.