Kickboxing. Najcenniejsze krążki turnieju na Słowenii dla sądeczanek! [Zdjęcia]

Kickboxing. Najcenniejsze krążki turnieju na Słowenii dla sądeczanek! [Zdjęcia]

Ależ to były emocje! 2 listopada w słoweńskim Zagorje Ob Savi odbywał się Międzynarodowy Turniej Kickboxingu.

W zawodach wystartowało ponad 400 zawodników reprezentujących siedem europejskich państw. W tym gronie nie mogło zabraknąć zawodniczek UKS Gladiatora Binczarowa. Julia Niewiadomska i Joanna Mucha spisały się wyśmienicie i zdobyły po złotym krążku!

Julia walczyła w formule kicklight -55kg, stoczyła dwie piękne walki w tym pierwsza zakończyła się przed czasem, przez przewagę techniczną. Walka finałowa również od początku toczyła się po naszej myśli a werdykt był już tylko formalnością. Asia walcząca w formule kicklight +60kg pierwszą walkę zakończyła przez RSC w pierwszej rundzie. Finał podobnie zakończył się przez niezdolność przeciwniczki do walki – relacjonuje trener w UKS Amadeusz Kwiatkowski.

Czytaj również: MECZ SANDECJI Z TRANSMISJĄ W TV!

Po wakacjach w klubie z Binczarowej rozpoczęła się druga część sezonu startowego. Niebawem zatem dojdzie do kolejnych walk zawodników UKS.

Kierujemy serdeczne podziękowania w stronę Gminy Grybów z wójtem Jackiem Migaczem na czele. Dziękujemy za pomoc finansową w organizacji tego wyjazdu! – podsumowuje zadowolony Kwiatkowski.

Odwiedź konto autora na Twitterze

Źródło: UKS

Share on twitter
Share on facebook