Piłkarze Sandecji odwiedzili groby osób związanych z klubem

Dzień Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny są wyjątkowym czasem. Wspominamy wówczas ludzi, których znaliśmy lub o których słyszeliśmy z opowiadań, ale których, przynajmniej fizycznie, nie ma już wśród nas.

Renault2

Z tej okazji dwóch piłkarzy Sandecji Nowy Sącz: Marcin Flis i Bartłomiej Kasprzak odwiedziło groby osób związanych w przeszłości z „Biało-czarnymi”. Sportowcy zapalili pamiątkowe znicze.

Czytaj również: MECZ SANDECJI Z TRANSMISJĄ W TV!

Delegacja klubu z Kilińskiego odwiedziła mogiły m.in. pierwszego prezesa Sandecji dr Romana Sichrawy, dziennikarza i wiernego kibica sądeckiego klubu redaktora Daniela Weimera, patrona obiektu przy Kilińskiego Ojca Władysława Augustynka czy dawnych zawodników Sandecji: Zygmunta Żabeckiego, Tadeusza Koniecznego, Wiesława Spiegla czy Wacława Grądziela.

Sandecja dziękuje Radzie Seniorów Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Nowym Sączu, na czele z jej prezesem, Jerzym Leszczyńskim, za okazaną pomoc.

Odwiedź konto autora na Twitterze

Fot. Sandecja.pl

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.