Transfery. Napastnik przeniósł się z Sandecji do Cracovii. „Bardzo się cieszę”

22-letni Filip Piszczek, dotąd atakujący Sandecji Nowy Sącz przeniósł się na zasadzie transferu definitywnego do dziewiątej siły Lotto Ekstraklasy – Cracovii.

wsb3

Bardzo cieszę się z tego, że Cracovia zdecydowała się na transfer z moim udziałem i że trafiłem do najstarszego klubu sportowego w Polsce. Kibice Sandecji i Cracovii żyją w przyjaźni i co więcej, można powiedzieć, że zamieniam „Pasy” na „Pasy”. Jednocześnie chciałbym podziękować wszystkim kibicom, działaczom i pracownikom Sandecji za moje ostatnie lata. Jestem wdzięczny za to, że dano mi szansę występów w tym klubie. Życzę mojej dotychczasowej drużynie szybkiego powrotu do Ekstraklasy – powiedział nowy nabytek „Pasów” na łamach strony Cracovia.pl.

Obserwowaliśmy Filipa i wpadł nam w oko. Jest młodym i wciąż rozwojowym piłkarzem, a ponadto ma predyspozycje, które pasują do Cracovii – dodał w wypowiedzi dla wspomnianego serwisu trener krakowskiego zespołu Michał Probierz.

Filip Piszczek w bieżącym sezonie ekstraklasy pokazał spory potencjał. W 32 meczach w elicie zanotował 6 goli. Wystąpił również w 3 meczach Pucharu Polski, w których strzelił bramkę. Na Kałuży Piszczek przeniósł się za około 250 tysięcy złotych wpisane w kontrakcie.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Cracovia.pl

KOSECKI
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]