Wiktoria Tracz nie wygra programu The Voice Kids, choć wygrała bitwę!

Wiktoria Tracz nie wygra programu The Voice Kids, choć wygrała bitwę!

Dziś znów mieliśmy okazję podziwiać talent wokalny Wiktorii Tracz, sądeczanki, która postanowiła podbić scenę programu telewizyjnego The Voice Kids. 15-latka wzięła udział w tak zwanych *bitwach* i poradziła sobie świetnie. Skradła serce Dawida Kwiatkowskiego i to właśnie jej panowie z zespołu Afromental przyznali „przepustkę” do kolejnego etapu.

Bitwy w pierwszej polskiej edycji programu The Voice Kids rozpoczęła drużyna Tomsona i Barona. Trenerzy podzielili swój team na trzyosobowe zespoły, które występowały na muzycznym ringu. W każdej trójce wokaliści dopełniali się, ale i rywalizowali między sobą, bo tylko jeden członek trio mógł dostać się do kolejnego etapu rywalizacji, zwanego „Sing Off”.

Jednak zanim walka rozpoczęła się na dobre, cała osiemnastoosobowa drużyna, wraz z Tomsonem i Baronem wykonała piosenkę pt. „Krąg życia” z bajki „Król Lew”. Zobacz rewelacyjny występ dzieciaków.

Drużyna Tomsona i Barona "Krąg życia"

Pierwsze ❗ BITWY❗ polskiej edycji THE VOICE KIDS rozpocznie drużyna Tomasz Tomson Lach – Oficjana Strona i BARON ➡ 📺🎶premiera 3 lutego, 20:05, TVP2 👇Zobacz👇 jak wszyscy zaśpiewali hit z The Lion King 🦁🦓🐈🌴

Opublikowany przez The Voice Kids TVP Wtorek, 30 stycznia 2018

Wiktoria Tracz, która po sukcesie podczas „Przesłuchań w ciemno” zdecydowała dołączyć do ekipy chłopaków z zespołu Afromental, także miała dziś swoje „pięć minut” na ringu.

Tomson i Baron postanowili połączyć ją w trio z Marysią i Stasiem, a utwór jaki zaproponowali nastolatkom to „Crying” zespołu Aerosmith. – Bardzo się ucieszyłam, że będziemy razem śpiewać – przyznała sądeczanka. Zobacz jak poradzili sobie z rockową piosenką.

https://www.youtube.com/watch?v=IKukvetZIIA

Trójka wokalistów wypadła rewelacyjnie. – Kiedy wchodzą ludzie z taką energią i dają czadu po prostu od pierwszej sekundy, to jest to niesamowite – mówił Dawid Kwiatkowski. – A moim sercem zawładnęła Wiktoria.

Decyzją trenerów to sądeczanka zaśpiewała najlepiej i właśnie jej postanowili dać przepustkę do kolejnego etapu rywalizacji, czyli „Sing Off”.

Niestety podczas tej części jurorzy musieli wyłonić trzy osoby z szóstki zwycięzców sześciu bitew. W ostatnich chwilach dzisiejszego odcinka programu, tuż przed ścisłym finałem, Wiktoria odpadła z konkursu.

The Voice Kids: Wiktoria Tracz wygrała bitwę, ale podium nie dla niej

 

Przed nami jeszcze występ Karoliny Szczurowskiej, mieszkanki powiatu limanowskiego. Jak ona poradzi sobie na etapie bitew? Przekonamy się już niedługo.

 

Share on twitter
Share on facebook