The Voice Kids: jurorzy zachwyceni występem Wiktorii Tracz [VIDEO]

The Voice Kids: jurorzy zachwyceni występem Wiktorii Tracz [VIDEO]

Wiktoria Tracz z Nowego Sącza wystąpiła dziś w muzycznym programie telewizyjnym The Voice Kids. Sądeczanka  zaprezentowała utwór zespołu Afromental pt.: *Rock&Rollin’ Love* i zachwyciła wszystkich swoją energią.

Wiktoria Tracz śpiewa od lat. Już jako mała dziewczynka, z sukcesami brała udział w niezliczonych ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach piosenki. Obecnie uczy się w The Brit School w Londynie. Absolwentami tej szkoły jest wielu artystów, którzy osiągnęli międzynarodowy sukces, jak np. Adele czy Amy Winehouse.

Dzisiejszy występ Wiktorii w programie The Voice Kids zachwycił jurorów. Dziewczyna po namyśle zdecydowała dołączyć do ekipy Tomsona i Barona, choć w swojej drużynie chciała mieć ją także Edyta Górniak.

Nastolatka ujęła wszystkich swoją energią, a przez Tomsona nazwana została „podpalaczką scen”.

– Jesteś niesamowita, masz taki ogień, temperament, wokal, ale też i skalę. Wzięłaś te góry jak żyleta – mówiła Edyta Górniak.

Za kulisami Wiktoria była wspierana nie tylko przez rodzinę, ale i przez Krzysztofa Dzikowskiego, autora tekstów zespołu „Czerwone Gitary”, który napisał także trzy piosenki dla sądeczanki.

Więcej o dziewczynie i jej udziale w programie pisaliśmy TUTAJ. Czy uda się jej powtórzyć sukces Michała Szczygła, sądeczanina, który szturmem trafił do finału The Voice of Poland?

Wiktorii gratulujemy występu i życzymy dalszych sukcesów.

Jeśli chcecie poznać talent sądeczanki, posłuchajcie piosenki „Naście lat” w jej wykonaniu. Z tym utworem zgłosiła się do ubiegłorocznego konkursu Junior Eurovision.

 

https://www.youtube.com/watch?v=Pg3NfG5_jsA

 

Reklama