The Voice Kids: Pomóż Wiktorii i Karolinie spełnić marzenia

The Voice Kids: Pomóż Wiktorii i Karolinie spełnić marzenia

Kibicujesz Wiktorii Tracz i Karolinie Szczurowskiej w ich zmaganiach w programie The Voice Kids? Możesz zrobić coś więcej, poza trzymaniem kciuków, a konkretnie: pomóc dziewczynom w realizacji marzeń. Zagłosuj na swoją kandydatkę i daj jej szansę na nagranie własnego singla i teledysku.

Zarówno sądeczanka Wiktoria, jak i Karolina z Limanowszczyzny mają już za sobą „przesłuchania w ciemno”. Obie 15-latki zrobiły spore wrażenie na jurorach i dostały się do kolejnego etapu muzycznego show TVP2 – The Voice Kids. Karolina na swojego trenera wybrała Dawida Kwiatkowskiego, z kolei Wiktoria zdecydowała się dołączyć do drużyny Tomsona i Barona.

Już w następnym, sobotnim odcinku programu rozpocznie się kolejny etap rywalizacji wokalnej, czyli tak zwane „bitwy”. Wkrótce znów będziemy mieli okazję zobaczyć nasze dziewczyny na scenie.

Okazuje się jednak, że oprócz kibicowania i mocnego trzymania kciuków przed telewizorami, możemy zrobić coś jeszcze dla obu nastolatek. Trwa głosowanie, w którym jeden spośród wszystkich uczestników show zyska szansę na nagranie własnego singla i teledysku.

Głosowanie odbywa się na oficjalnej stronie programu The Voice Kids. Każdy może oddać 10 głosów w trakcie trwania całego plebiscytu. Wygra uczestnik z największą liczbą głosów.

Sponsor nagród, czyli PZU, przewidział także upominki dla głosujących. Dostaną je autorzy najciekawszych uzasadnień oddanych na wokalistów głosów.

Plebiscyt trwa do 22 lutego. My już zagłosowaliśmy na obie dziewczyny. A Ty?

fot. 

Share on twitter
Share on facebook