Tenis ziemny. Turniej o Puchar STT Fakro

Tenis ziemny. Turniej o Puchar STT Fakro

W poprzedni weekend na kortach Sądeckiego Towarzystwa Tenisowego Fakro rozegrano drugi turniej dla dzieci, jeśli mowa o bieżącym sezonie. Tym razem do rywalizacji stanęła kategoria czerwona. Rywalizowało 16 zawodników.

Młodzi tenisiści i tenisistki zostali podzieleni na dwie grupy, w których rywalizowali w systemie każdy z każdym. O miejscach na „pudle” decydowała suma zwycięstw w fazie grupowej.

ILE WARTA JEST SANDECJA? PONAD 2,5 MILIONA EURO!

W pierwszej grupie do rywalizacji o najwyższy stopień podium stanęło ośmiu adeptów akademii. Rywalizacja w grupie była zacięta a mecze bardzo wyrównane. Trzecie miejsce wywalczył Maksymilian Wygoda, który wygrał cztery z siedmiu spotkań. Druga była Oliwia Hebda po wygraniu pięciu z siedmiu spotkań. Miejsce pierwsze po bardzo dobrej grze z bilansem sześciu wygranych spotkań i tylko jednym przegranym zajęła Maja Porębska.

MACIEJ KORZYM Z SANDECJI STRZELA GOLE PO TRENINGACH Z MISTRZEM KICKBOXINGU

W drugiej grupie także nie brakowało emocji i zaciętych pojedynków. O bardzo wyrównanym poziomie grupy świadczy fakt, że wszyscy zawodnicy zajmujący miejsce na podium mieli taki sam bilans: pięć spotkań wygranych i dwa przegrane.

Trzeci był Mikołaj Sajdak, druga Nadia Zając, zaś pierwszy, podobnie jak w ostatnim turnieju, Sebastian Ziemianek.

W tenisowych zmaganiach brali także udział: Karol Pogwizd, Kacper Bobal, Maciek Nesterak, Wojciech Załubski, Daria Antkiewicz, Kacper Frączek, Michał Witecki, Wiktoria Kantor, Weronika Leśniak oraz Otylia Marczyk.

Odwiedź konto autora na Twitterze

Fot. STT Fakro

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about przygotowania Ewy Novel do finału Szansy na sukces

Nowy rozdział w życiu Ewy Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.