Nasz trener! Polski sukces w rugby!

To wielki sukces Juvenii Kraków, to wielki sukces polskiego rugby - krótko podsumował dzisiejszy wynik trener Łukasz Kościelniak. Szkoleniowiec pochodzący z Olszówki w gminie Mszana Dolna poprowadził zespół do znakomitego wyniku w turnieju U19.

Renault2

Dzisiaj w Emiratach Arabskich rugbiści Juvenii Kraków prowadzeni przez  Kościelniaka dotarli do finału Emirates Dubai Rugby 7 S. W finale, po znakomitej pierwszej połowie, niestety ulegli Peregrines z RPA 14:22.

- W meczu półfinałowym stoczyliśmy najlepsze spotkanie w turnieju. Ale kosztowało nas ono sporo sił i zdrowia - przyznaje Kościelniak.  - Mecz finałowy, po krótkiej przerwie rozpoczęliśmy bardzo dobrze. Z czasem zaczęło jednak brakować sił. Drugie miejsce to mega wynik, z którego ja i cała 12-osobowa ekipa zawodników jesteśmy szczęśliwi.

Dodajmy, że wyjazd Juvenii do Emiratów do samego końca stał pod sporym znakiem zapytania. Do ostatniego dnia zbierano środki na wyjazd.
Na zdjęciu Łukasz Kościelniak. Trener rodem z Olszówki
MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.