Tenis ziemny. „Skrzaty” zagrały na szczeblu ogólnopolskim [Zdjęcia]

Tenis ziemny. „Skrzaty” zagrały na szczeblu ogólnopolskim [Zdjęcia]

Na kortach Sądeckiego Towarzystwa Tenisowego Fakro w Nowym Sączu rozegrano turniej OTK-a Fakro Cup. Do rywalizacji stanęli tenisiści w wieku do lat 12.

O zwycięstwo w zawodach rywalizowało 15 zawodników pochodzących z całej Polski. Co ważne na sądeckich kortach z bardzo dobrej strony pokazali się nasi reprezentanci z STT Fakro: Oskar Zając i Wiktor Jeż. Obydwaj zawodnicy wygrali wszystkie swoje mecze w grupach i szybko awansowali do czołowej „czwórki” imprezy.

Czytaj również: „SznS”. Są premie za awans do ekstraklasy – wywiad z prezesem Sandecji Nowy Sącz

W bezpośrednim pojedynku pomiędzy Oskarem a Wiktorem padł wynik 6:0,6:3 dla tego pierwszego. Zając poszedł za ciosem i pokonał również Mateusza Mitonia z UKT Winner Kraków – 6:1,7:5. Tymczasem Jeż przegrał z Antonim Wieczorkiem z KS Górnika Bytom 3:6,3:6.

Czytaj również: Grał w Sandecji. Dziś pierwszy raz trafił dla „Pasów”

W kolejnym spotkaniu Wiktor Jeż pokonał Mateusza Mitonia 6:4,1:6,10:4 zapewniając sobie trzecie miejsce. Tymczasem o wygraną Oskar Zając zagrał z Antonim Wieczorkiem. Sądeczanin zaciekle walczył o triumf, ale rywal potrafił się bronić. Ostatecznie turniej wygrał bytomianin 7:5,5:7,10:4.

W finale gry podwójnej Oskar Zając i Juliusz Stańczyk (Akademia Tenisa Masters Łódź) odprawili z kwitkiem Mateusza Mitonia (UKT Winner Kraków) i Antoniego Wieczorek (KS Górnik Bytom) zwyciężając 6:2, 7:5. Trzecia była para Wiktor Jeż i Hubert Plenkiewicz (AG TENIS Chorzowska Radom).

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Źródło: STT Fakro J.Myszkowski

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.