Tenis ziemny. Nocny turniej par mieszanych kończy sezon 2018/2019 [Zdjęcia]

Na kortach Sądeckiego Towarzystwa Tenisowego Fakro rozegrano Nocny Turniej Miksta zwieńczający sezon.

WSB2020

W tenisowych zmaganiach wystartowało 22 zawodników podzielonych na dwie grupy, w której każdy rywalizował z każdym. Stawką był awans do dalszej fazy rozgrywek.

Czytaj również: JUŻ W PONIEDZIAŁEK SANDECJA WRACA DO ZAJĘĆ

O trzecią lokatę turnieju walczyły pary z drugich miejsc w swoich grupach: Marysia Józefiak, Robert Najduch oraz Ania Rabiańska, Adam Minicki. Po bardzo dobrej grze na najniższym stopniu podium stanęli ostatecznie ci pierwsi.

O złoty medal rywalizowały duety: Elżbieta Marczyk, Władysław Biel i Ania Kobos, Mateusz Wójcik. Po bardzo dobrej grze na najwyższym stopniu podium stanęła pierwsza z par.

W turnieju udział wzięli ponadto: Ewa Kukulak, Monika Zubrzycka, Monika Skrzypiec, Agnieszka Kisiewicz, Wiola Cisak, Małgorzata Stelmach, Kasia Rzymek, Bartek Szufa, Bogdan Kisiewicz, Karol Małek, Darek Ledniowski, Jarosław Piechowicz.

Czytaj również: KAROL „BOSY WIRUS” TROJAN Z REKORDEM POLSKI! WYNIK TO PONAD 82 KM! „TO JEST TO”

Na uczestników, prócz tenisowej rywalizacji, czekały również przekąski, zimne napoje oraz kiełbaski z grilla. Najlepszym parom zostały wręczone nagrody ufundowane przez: Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference, Willa Poprad, Dworek Noce i Dnie oraz Autopersonalab.

- Nocne zmagania były ostatnimi w tym sezonie na naszych kortach. Szkoła Tenisa bardzo mocno dziękuje wszystkim uczestnikom za ten rok, za udział w turniejach które mieliśmy przyjemność organizować i za wspaniałe emocje dostarczone przez cały sezon. Turniej przebiegł w rewelacyjnej atmosferze, którą stworzyli uczestnicy za co bardzo mocno dziękujemy – przyznaje Jędrzej Myszkowski z STT Fakro.

Odwiedź konto autora na Twitterze

Źródło: STT

PUMA

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.