Karol „Bosy Wirus” Trojan z rekordem Polski! Wynik to ponad 82 km! „To jest to”

Nasz biegacz Karol „Bosy Wirus” Trojan w niedzielę 9 czerwca ustanowił nowy Rekord Polski na najdłuższym dystansie przebiegniętym boso w ciągu 12 godzin.

PROTKASA2 /><noscript><img src=Reprezentant Nowego Sącza w trakcie Ultramaratonu DG24h w Dąbrowie Górniczej osiągnął fantastyczny wynik 82,6676 km zajmując przy okazji trzecie miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Czytaj również: SANDECJA Z AWANSEM DO CLJ!

Początkowy okres pobytu na śląskiej ziemi wyrazić mogę słowami „gadu, gadu nocą”. To tu, jeszcze przed właściwym startem, przypadającym na północ na przełomie soboty i niedzieli, zrodziły się nowe znajomości. „Plątanie się” po stworzonym przez Organizatorów miasteczku, wypełnionym w strefie serwisowej, różnej maści namiotami, umiliło oczekiwanie na rozpoczęcie rywalizacji. Ponadto obserwacja Zawodniczek i Zawodników startujących w biegu 24-godzinnym (indywidualnie i w sztafecie), będących już na wyznaczonej, atestowanej pętli o długości 1124,2 metrów w Parku Hallera, od kilku godzin, przypominała, iż „za moment” znajdę się wśród nich – relacjonuje na swojej stronie internetowej biegowy rekordzista z miasta nad Dunajcem.

Czytaj również: JUŻ W PONIEDZIAŁEK SANDECJA WRACA DO ZAJĘĆ

Oczekując na oficjalny domiar odległości, przyjmuję gratulacje od Brata. Jeszcze trochę prażenia się w słońcu i można udać się porozmawiać z supportem i innymi Zawodnikami/Organizatorami. Emocje powoli opadają. Do głowy dochodzi co się wydarzyło. Radość, miesza się ze zmęczeniem. To jest to! To jest moje miejsce! Mimo wszystko, pozostaje niedosyt. Ale to normalne, gdy mierzysz się z własnymi ambicjami – brzmi kolejny fragment relacji.

Całość można przeczytać w tym miejscu.

Karol – gratulujemy!

Odwiedź konto autora na Twitterze

Źródło: bosywirus.pl

MAGIK MAŁA
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Studio DTS

Jak firmie, w której pracuje 1500 osób, udaje się zapanować nad koronawirusem? Czy pandemia mocno zaszkodziła branży kolejarskiej? Na te i inne pytania odpowiada gość Studia DTS Zbigniew Konieczek, prezes spółki Newag w Nowym Sączu.

Najczęściej wyświetlane

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]