Uwaga! Policja znów sprawdza autokary

Jeśli Twoje dziecko wybiera się na wycieczkę i zastanawiasz się, czy jego podróż będzie bezpieczna, zadzwoń i zgłoś kontrolę autokaru, którym będzie jechał. Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu czekają na zgłoszenia pod numerem telefonu: (18) 442 42 61 oraz (18) 442 42 58. 

wsb3

Pamiętaj jednak, że trzeba to zrobić minimum 48 godzin przed planowanym wyjazdem. Informacja przekazywana policjantom powinna zawierać: dokładną datę i czas odjazdu, nazwę przewoźnika i numer rejestracyjny autokaru, dane zgłaszającego wraz z numerem telefonu kontaktowego. Jak informuje nowosądecka policja, punktem kontrolnym będzie zatoka autobusowa przy Bulwarze Narwiku w Nowym Sączu (po przeciwnej stronie sklepu Kaufland), gdzie po ustalonym z policjantami terminie, należy podjechać autokarem.

- Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego będą prowadzić wzmożone kontrole uczestników ruchu drogowego, w szczególności w zakresie stanu trzeźwości kierujących, stanu technicznego i wyposażenia pojazdów, czy sposobu przewożenia dzieci, zarówno w samochodach osobowych, jak i w autokarach - informuje rzecznik prasowy KMP w Nowym Sączu.

Źródło/Fot: KMP Nowy Sącz

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.