Tenis ziemny. II Turniej miksta – Demo Day Yonex

W poprzedni weekend na kortach Sądeckiego Towarzystwa Tenisowego Fakro rozegrano drugą edycję Turnieju Miksta w ramach Demo Day Yonex Polska.

Wystartowało dziesięć par podzielonych na dwie grupy. Rywalizowano systemem każdy z każdym. Uczestnicy mieli do dyspozycji najnowsze rakiety marki Yonex.

W meczu o trzecią pozycję zawodów zmierzyli się ze sobą Robert Najduch/ Asia Lupa i Marcin Górnicki / Kasia Rzymek. Przy stanie 2:3 problemy zdrowotne drugiego z duetów spowodowały, że wygraną zapewnili sobie Lupa oraz Najduch.

Czytaj również: Dawid Janczyk jest bacznie pilnowany przez kolegów. „Człowiek, który wraca do gry” [Zobacz wideo]

Finał to rywalizacja zwycięzców grup, czyli Elżbiety Słaby/Andrzeja Chowańca z Jarkiem Piechowiczem i Marią Józefiak. Po emocjonującym pojedynku obfitującym w piękną walkę zwyciężyli Józefiak i Piechowicz triumfując 6:4.

W tych tenisowych zmaganiach wystartowali także: Monika Skrzypiec, Anna Rabiańska, Beata Studzińska, Małgorzata Stelmach, Anna Dębska, Maria Józefiak, Violeta Cisak, Adam Minicki, Krzysztof Poręba, Albert Hajduk, Witek Kądziołka, Mateusz Wójcik oraz Jędrzej Myszkowski.

Nagrodę główną ufundowała czołowa firma tenisowa na świecie. Wylosowano ją spośród uczestników. Najnowsza rama marki Yonex Polska powędrowała do Beaty Studzińskiej. Prócz tego zwycięzcy turnieju zgarnęli pamiątkowe puchary.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Źródło: STT Fakro

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.