Nowy Sącz: XXI Sądeckie Targi Dom i Otoczenie za nami

Przez dwa dni sądeczanie mogli podziwiać bogatą ofertę 80 wystawców, którzy jak co roku odwiedzili Nowy Sącz z ofertą wszelkich materiałów i urządzeń przydatnych przy budowie, remoncie i urządzaniu domu, a także aranżacji ogrodu i otoczenia posesji. Zaprezentowano także najnowsze produkty z dziedziny ogrzewania: piece, instalacje i systemy dociepleń – a wszystko to w związku  z wiodącym tematem targów, czyli ochroną powietrza.

Bardzo dziękuję za organizację targów, które odbywają się w Nowym Sączu już po raz 21.- mówi Jerzy Gwiżdż, zastępca prezydenta miasta. Jest to dla wielu sądeczan niezwykle ważne wydarzenie, mają bowiem okazję podziwiać wszystkie produkty i usługi, oferowane przez wystawców. Jerzy Gwiżdż podkreślił także, że coroczne targi są atrakcyjne również dla przedsiębiorców i firm, które po raz pierwszy trafiły do Nowego Sącza.

Impreza była również okazją do wręczenia nagród specjalnych Stowarzyszenia „Dla Miasta” dla wyróżniających się wystawców. Wręczyli je zastępca prezydenta Jerzy Gwiżdż i prezes Stowarzyszenia Tomasz Michałowski.

fot.www.nowysacz.pl

 

Weź udział w konkursie https://www.dts24.pl/my-skosimy-kazdy-trawnik-ty-skosisz-nagrody/

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.