T-shirt z nadrukiem dobry pomysł na prezent

Lubisz święta, czy masz w tym czasie ochotę wyjechać na narty w Alpy? Niezależnie od tego, czy z rodziną wolisz oglądać się tylko na zdjęciach, czy też czekasz z utęsknieniem na Wigilię, prezenty Cię nie ominą. Siadając do wigilijnego stołu, dobrze jest postawić pod choinką choćby drobiazg dla każdego z gości. Jeśli z kolei wolisz spędzać ten czas w bezpiecznej odległości, upominki upewnią Twoich bliskich, że dbasz o nich nawet z daleka.

Koszulki z nadrukiem mają dwie podstawowe zalety. Po pierwsze są to prezenty spersonalizowane, więc każda obdarowana osoba poczuje się doceniona. Po drugie możesz je kupić w jednym miejscu i przygotować z wyprzedzeniem. Ominie Cię więc świąteczna gorączka zakupowa i związane z nią nerwy.

Co trzeba wiedzieć o jakości T-shirtu z nadrukiem?

Nadruk na bluzie lub koszulce z nadrukiem może być wykonany zgodnie ze wszystkimi zasadami sztuki. Możesz go projektować godzinami, choć oczywiście nie jest to konieczne. Może nawet być naniesiony czystym złotem, ale nawet to nie pomoże, jeśli jakość odzieży będzie niska.

Koszulki z nadrukiem i bluzy wykonane ze zwykłej bawełny przędzonej techniką open-end są dość rozciągliwe. Wzór może więc popękać, a ubranie stracić swoją formę, co zdecydowanie ogranicza jego przydatność użytkową. Dużo lepiej sprawdzają się dzianiny z bawełny typu ring-spun. Ten materiał jest gładki, bardzo przyjemny w dotyku i dalece bardziej stabilny. A to oznacza, że pod nadruk nadaje się wyśmienicie.

Wybierz damski lub męski krój koszulki z nadrukiem.

Nie daj się zwieść. To oczywiste, że granice pomiędzy ubraniami męskimi i damskimi od dawna się zacierają. Jednak mężczyźni z Twojej rodziny prawdopodobnie zadowolą się takim T-shirtem, jaki zazwyczaj noszą. Kobiety mają nieco inną budowę i bynajmniej nie lubią, gdy krój koszulki odejmuje im uroku. W ich przypadku lepiej sprawdzą się ubrania z dekoltem poszerzonym lub typu v-neck. Wcięcie w talii również zrobi robotę.

Najlepszym rozwiązaniem zawsze jest obserwacja. Nawet jeśli nie robisz tego na co dzień, przyjrzyj się przez chwilę osobom, którym chcesz zrobić prezent. Wnioski co do lubianych przez nie krojów mogą być bardzo ciekawe.

Gdzie polecamy szukać inspiracji na wzór?

Masz wiele opcji do wyboru. Możesz przyjrzeć się temu, co oferują sklepy z koszulkami z nadrukiem, by wyłapać najświeższe trendy. Nie musisz przy tym wyruszać na długą wyprawę w jesienną słotę. W zupełności wystarczy to, co jesteś w stanie znaleźć przez internet, siedząc na własnej sofie.

Dobrym pomysłem na prezent może być również koszulka z ulubionym zdjęciem lub prostym napisem. W tym drugim przypadku inspiracji poszukujesz w codzienności. Wystarczy przypomnieć sobie charakterystyczne sformułowania, jakich używa dana osoba. Tak stworzony projekt będzie jasnym znakiem, że naprawdę jej słuchasz.

Kreator w sklepie online. Jakie masz możliwości?

Niemal nieograniczone. W kreatorze możesz dodawać fotografie z własnego dysku lub zdjęcia odnalezione w internecie. Świetnie sprawdzają się również grafiki z gotowej bazy symboli, które możesz dowolnie ze sobą mieszać. Powiększając poszczególne elementy i przekręcając je, stworzysz niepowtarzalną kompozycję. Później możesz wystrzępić krawędzie nadruku, by jeszcze dodać mu oryginalności.

Napis możesz wykonać w różnych rozmiarach i czcionkach. Za pomocą kilku kliknięć wycentrujesz go lub zrównasz z którąś z krawędzi. To wszystko sprawia, że sama praca projektowa zajmie Ci zaledwie kilka lub kilkanaście minut. Choć istnieje ryzyko, że proces tak Ci się spodoba, iż ockniesz się po wielu godzinach.

Chcesz spróbować? Zajrzyj na IdeaShirt.pl. Znajdziesz u nas wyłącznie ubrania z dzianin wysokiej jakości oraz przydatne gadżety, które również możesz ozdobić nadrukiem.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.