Szymbark. Mieli przy sobie coś, za co mogą trafić za kratki

Szymbark. Mieli przy sobie coś, za co mogą trafić za kratki

mefedron

Kiedy przejeżdżali przez Szymbark, policjanci zatrzymali ich do kontroli i przeszukali. Teraz dwaj mieszkańcy Gorlic mogą trafić do więzienia. Usłyszeli już zarzuty.

– W ostatnią sobotę 5 listopada br. w godzinach wieczornych gorliccy funkcjonariusze z Referatu Operacyjno-Rozpoznawczego Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach wraz z policjantami Wydziału Ruchu Drogowego w miejscowości Szymbark zatrzymali do kontroli drogowej pojazd, którym podróżowało dwóch mężczyzn w wieku 22 i 23 lat – relacjonują mundurowi z Gorlic.

Funkcjonariusze postanowili przeszukać mieszkańców Gorlic i ich samochód. Znaleźli wtedy około 300 gramów mefedronu. Mężczyźni zostali przewiezieni do aresztu i usłyszeli zarzuty posiadania znacznych ilości substancji psychotropowych, a także udzielania ich innej osobie celem osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej oraz pomocnictwa.

Gorliczanie mogą trafić za kratki nawet na dziesięć lat. Co więcej, sąd przychylił się do wniosku prokuratora o zastosowanie wobec mężczyzn środków zapobiegawczych. W ten sposób jeden z nich został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące, a drugi otrzymał dozór policyjny oraz zakaz opuszczania kraju.

fot. KPP Gorlice

Czytaj też: Sądecki policjant zdemaskował fałszywego pułkownika

Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama